Wedstrijden eerste afdeling


Wedstrijd Uitslag
1 september 2022 22:00
Lokomotiv Centrum B - Ronf

7 - 8

Voeg toe aan kalender
19 september 2022 20:00
Duvelshoek - Lokomotiv Centrum B

14 - 5

Voeg toe aan kalender
21 september 2022 20:00
VH Sporthal - Pinanti

11 - 2

Voeg toe aan kalender
21 september 2022 21:00
Kassei United - Viking United

4 - 11

Voeg toe aan kalender
21 september 2022 22:00
De Leste - Ronf

3 - 4

Voeg toe aan kalender
23 september 2022 20:00
Houtem City - Team N.O.H.

5 - 9

Voeg toe aan kalender
26 september 2022 22:00
Viking United - Houtem City

8 - 1

Voeg toe aan kalender
27 september 2022 21:00
Ronf - Kassei United

-:-

Voeg toe aan kalender
28 september 2022 20:00
Team N.O.H. - Duvelshoek

-:-

Voeg toe aan kalender
29 september 2022 22:00
Lokomotiv Centrum B - VH Sporthal

-:-

Voeg toe aan kalender
30 september 2022 20:00
Pinanti - De Leste

-:-

Voeg toe aan kalender
3 oktober 2022 20:00
Duvelshoek - Pinanti

-:-

Voeg toe aan kalender
5 oktober 2022 20:00
VH Sporthal - De Leste

-:-

Voeg toe aan kalender
5 oktober 2022 21:00
Kassei United - Team N.O.H.

-:-

Voeg toe aan kalender
6 oktober 2022 22:00
Lokomotiv Centrum B - Viking United

-:-

Voeg toe aan kalender
7 oktober 2022 20:00
Houtem City - Ronf

-:-

Voeg toe aan kalender
10 oktober 2022 22:00
Viking United - VH Sporthal

-:-

Voeg toe aan kalender
12 oktober 2022 20:00
Team N.O.H. - Lokomotiv Centrum B

-:-

Voeg toe aan kalender
12 oktober 2022 22:00
De Leste - Houtem City

-:-

Voeg toe aan kalender
14 oktober 2022 20:00
Pinanti - Kassei United

-:-

Voeg toe aan kalender
18 oktober 2022 21:00
Ronf - Duvelshoek

-:-

Voeg toe aan kalender
19 oktober 2022 20:00
VH Sporthal - Team N.O.H.

-:-

Voeg toe aan kalender
19 oktober 2022 21:00
Kassei United - De Leste

-:-

Voeg toe aan kalender
21 oktober 2022 20:00
Houtem City - Pinanti

-:-

Voeg toe aan kalender
24 oktober 2022 22:00
Viking United - De Leste

-:-

Voeg toe aan kalender
25 oktober 2022 21:00
Ronf - VH Sporthal

-:-

Voeg toe aan kalender
26 oktober 2022 20:00
Team N.O.H. - Pinanti

-:-

Voeg toe aan kalender
27 oktober 2022 22:00
Lokomotiv Centrum B - Kassei United

-:-

Voeg toe aan kalender
4 november 2022 20:00
Pinanti - Lokomotiv Centrum B

-:-

Voeg toe aan kalender
8 november 2022 21:00
Ronf - Viking United

-:-

Voeg toe aan kalender
9 november 2022 22:00
De Leste - Duvelshoek

-:-

Voeg toe aan kalender
21 november 2022 20:00
Duvelshoek - VH Sporthal

-:-

Voeg toe aan kalender
21 november 2022 22:00
Viking United - Pinanti

-:-

Voeg toe aan kalender
23 november 2022 20:00
Team N.O.H. - Ronf

-:-

Voeg toe aan kalender
23 november 2022 22:00
De Leste - Lokomotiv Centrum B

-:-

Voeg toe aan kalender
25 november 2022 20:00
Houtem City - Kassei United

-:-

Voeg toe aan kalender
28 november 2022 22:00
Viking United - Team N.O.H.

-:-

Voeg toe aan kalender
30 november 2022 20:00
VH Sporthal - Houtem City

-:-

Voeg toe aan kalender
30 november 2022 21:00
Kassei United - Duvelshoek

-:-

Voeg toe aan kalender
2 december 2022 20:00
Pinanti - Ronf

-:-

Voeg toe aan kalender
5 december 2022 20:00
Duvelshoek - Viking United

-:-

Voeg toe aan kalender
7 december 2022 20:00
Team N.O.H. - De Leste

-:-

Voeg toe aan kalender
8 december 2022 22:00
Lokomotiv Centrum B - Houtem City

-:-

Voeg toe aan kalender
12 december 2022 20:00
Duvelshoek - Houtem City

-:-

Voeg toe aan kalender
14 december 2022 21:00
Kassei United - VH Sporthal

-:-

Voeg toe aan kalender
19 januari 2023 22:00
Lokomotiv Centrum B - Duvelshoek

-:-

Voeg toe aan kalender
23 januari 2023 20:00
Duvelshoek - Kassei United

-:-

Voeg toe aan kalender
24 januari 2023 21:00
Ronf - Houtem City

-:-

Voeg toe aan kalender
25 januari 2023 20:00
Team N.O.H. - Viking United

-:-

Voeg toe aan kalender
25 januari 2023 22:00
De Leste - VH Sporthal

-:-

Voeg toe aan kalender
30 januari 2023 22:00
Viking United - Kassei United

-:-

Voeg toe aan kalender
31 januari 2023 21:00
Ronf - De Leste

-:-

Voeg toe aan kalender
1 februari 2023 20:00
Team N.O.H. - Houtem City

-:-

Voeg toe aan kalender
3 februari 2023 20:00
Pinanti - VH Sporthal

-:-

Voeg toe aan kalender
6 februari 2023 20:00
Duvelshoek - Team N.O.H.

-:-

Voeg toe aan kalender
8 februari 2023 20:00
VH Sporthal - Lokomotiv Centrum B

-:-

Voeg toe aan kalender
8 februari 2023 21:00
Kassei United - Ronf

-:-

Voeg toe aan kalender
8 februari 2023 22:00
De Leste - Pinanti

-:-

Voeg toe aan kalender
10 februari 2023 20:00
Houtem City - Viking United

-:-

Voeg toe aan kalender
13 februari 2023 22:00
Viking United - Lokomotiv Centrum B

-:-

Voeg toe aan kalender
15 februari 2023 20:00
Team N.O.H. - Kassei United

-:-

Voeg toe aan kalender
17 februari 2023 20:00
Pinanti - Duvelshoek

-:-

Voeg toe aan kalender
20 februari 2023 20:00
Duvelshoek - Ronf

-:-

Voeg toe aan kalender
22 februari 2023 20:00
VH Sporthal - Viking United

-:-

Voeg toe aan kalender
22 februari 2023 21:00
Kassei United - Pinanti

-:-

Voeg toe aan kalender
23 februari 2023 22:00
Lokomotiv Centrum B - Team N.O.H.

-:-

Voeg toe aan kalender
24 februari 2023 20:00
Houtem City - De Leste

-:-

Voeg toe aan kalender
27 februari 2023 22:00
Viking United - Duvelshoek

-:-

Voeg toe aan kalender
1 maart 2023 20:00
Team N.O.H. - VH Sporthal

-:-

Voeg toe aan kalender
1 maart 2023 22:00
De Leste - Kassei United

-:-

Voeg toe aan kalender
3 maart 2023 20:00
Pinanti - Houtem City

-:-

Voeg toe aan kalender
8 maart 2023 20:00
VH Sporthal - Ronf

-:-

Voeg toe aan kalender
8 maart 2023 21:00
Kassei United - Lokomotiv Centrum B

-:-

Voeg toe aan kalender
8 maart 2023 22:00
De Leste - Viking United

-:-

Voeg toe aan kalender
10 maart 2023 20:00
Pinanti - Team N.O.H.

-:-

Voeg toe aan kalender
22 maart 2023 20:00
VH Sporthal - Duvelshoek

-:-

Voeg toe aan kalender
24 maart 2023 20:00
Houtem City - Lokomotiv Centrum B

-:-

Voeg toe aan kalender
27 maart 2023 22:00
Viking United - Ronf

-:-

Voeg toe aan kalender
29 maart 2023 22:00
De Leste - Team N.O.H.

-:-

Voeg toe aan kalender
30 maart 2023 22:00
Lokomotiv Centrum B - Pinanti

-:-

Voeg toe aan kalender
31 maart 2023 20:00
Houtem City - VH Sporthal

-:-

Voeg toe aan kalender
3 april 2023 20:00
Duvelshoek - De Leste

-:-

Voeg toe aan kalender
4 april 2023 21:00
Ronf - Lokomotiv Centrum B

-:-

Voeg toe aan kalender
5 april 2023 20:00
VH Sporthal - Kassei United

-:-

Voeg toe aan kalender
7 april 2023 20:00
Pinanti - Viking United

-:-

Voeg toe aan kalender
13 april 2023 22:00
Lokomotiv Centrum B - De Leste

-:-

Voeg toe aan kalender
14 april 2023 20:00
Houtem City - Duvelshoek

-:-

Voeg toe aan kalender
18 april 2023 21:00
Ronf - Pinanti

-:-

Voeg toe aan kalender
19 april 2023 21:00
Kassei United - Houtem City

-:-

Voeg toe aan kalender
25 april 2023 21:00
Ronf - Team N.O.H.

-:-

Voeg toe aan kalender