Wedstrijden groep D

Wedstrijd Uitslag
30 augustus 2021 21:00
KV Maria - Duvelshoek

1 - 18

Voeg toe aan kalender
30 augustus 2021 22:00
Vilvo Callboys - Team N.O.H.

2 - 12

Voeg toe aan kalender
1 september 2021 19:00
Zwanchester United - Viking United

9 - 2

Voeg toe aan kalender
1 september 2021 20:00
VH Sporthal - Katoen

11 - 2

Voeg toe aan kalender
1 september 2021 21:00
Kassei United - Ronf

5 - 8

Voeg toe aan kalender
2 september 2021 22:00
Lokomotiv Centrum A - Vlamingo's

6 - 4

Voeg toe aan kalender
3 september 2021 20:00
Pinanti - Alexius

4 - 9

Voeg toe aan kalender
3 september 2021 21:00
Grimboys - Lokomotiv Centrum B

2 - 10

Voeg toe aan kalender
6 september 2021 20:00
Duvelshoek - Lokomotiv Centrum A

6 - 4

Voeg toe aan kalender
8 september 2021 22:00
De Leste - Houtem City

3 - 10

Voeg toe aan kalender
10 september 2021 21:00
Grimboys - Vilvo Callboys

12 - 2

Voeg toe aan kalender
20 september 2021 20:00
KV Maria - Vlamingo's

3 - 13

Voeg toe aan kalender
1 oktober 2021 22:00
Pinanti - Decathletico

8 - 9

Voeg toe aan kalender
4 oktober 2021 20:00
Duvelshoek - Alexius

9 - 4

Voeg toe aan kalender
4 oktober 2021 21:00
KV Maria - Pinanti

5 - 9

Voeg toe aan kalender
4 oktober 2021 22:00
Vilvo Callboys - Futsal Springboks

-:-

Voeg toe aan kalender
5 oktober 2021 21:00
Ronf - Katoen

11 - 1

Voeg toe aan kalender
6 oktober 2021 20:00
Team N.O.H. - Ad Fundum

11 - 8

Voeg toe aan kalender
6 oktober 2021 21:00
Kassei United - Zwanchester United

3 - 4

Voeg toe aan kalender
6 oktober 2021 22:00
Atletico Macario - Viking United

2 - 2

Voeg toe aan kalender
7 oktober 2021 22:00
Lokomotiv Centrum B - De Leste

12 - 7

Voeg toe aan kalender
8 oktober 2021 20:00
Houtem City - Grimboys

6 - 6

Voeg toe aan kalender
8 oktober 2021 21:00
Decathletico - Vlamingo's

5 - 5

Voeg toe aan kalender
15 oktober 2021 22:00
Futsal Springboks - De Leste

10 - 4

Voeg toe aan kalender
3 november 2021 20:00
VH Sporthal - Viking United

-:-

Voeg toe aan kalender
3 november 2021 21:00
Katoen - Zwanchester United

-:-

Voeg toe aan kalender
3 november 2021 22:00
De Leste - Team N.O.H.

-:-

Voeg toe aan kalender
4 november 2021 22:00
Lokomotiv Centrum A - Decathletico

-:-

Voeg toe aan kalender
5 november 2021 20:00
Houtem City - Vilvo Callboys

-:-

Voeg toe aan kalender
5 november 2021 21:00
Grimboys - Ad Fundum

-:-

Voeg toe aan kalender
5 november 2021 22:00
Futsal Springboks - Lokomotiv Centrum B

-:-

Voeg toe aan kalender
8 november 2021 21:00
Ad Fundum - Vilvo Callboys

-:-

Voeg toe aan kalender
12 november 2021 20:00
Lokomotiv Centrum B - Team N.O.H.

-:-

Voeg toe aan kalender
16 november 2021 21:00
VH Sporthal - Kassei United

-:-

Voeg toe aan kalender
23 november 2021 21:00
Futsal Springboks - Ad Fundum

-:-

Voeg toe aan kalender
13 december 2021 21:00
Ad Fundum - De Leste

-:-

Voeg toe aan kalender
13 december 2021 22:00
Vilvo Callboys - Lokomotiv Centrum B

-:-

Voeg toe aan kalender
14 december 2021 21:00
Ronf - Zwanchester United

-:-

Voeg toe aan kalender
15 december 2021 20:00
Team N.O.H. - Grimboys

-:-

Voeg toe aan kalender
15 december 2021 21:00
Kassei United - Katoen

-:-

Voeg toe aan kalender
15 december 2021 22:00
Atletico Macario - VH Sporthal

-:-

Voeg toe aan kalender
16 december 2021 22:00
Lokomotiv Centrum A - KV Maria

-:-

Voeg toe aan kalender
17 december 2021 20:00
Houtem City - Futsal Springboks

-:-

Voeg toe aan kalender
17 december 2021 21:00
Decathletico - Duvelshoek

-:-

Voeg toe aan kalender
17 december 2021 22:00
Vlamingo's - Alexius

-:-

Voeg toe aan kalender
3 januari 2022 20:00
Duvelshoek - Pinanti

-:-

Voeg toe aan kalender
7 januari 2022 22:00
Futsal Springboks - Team N.O.H.

-:-

Voeg toe aan kalender
10 januari 2022 22:00
Viking United - Katoen

-:-

Voeg toe aan kalender
12 januari 2022 19:00
Zwanchester United - VH Sporthal

-:-

Voeg toe aan kalender
12 januari 2022 20:00
Team N.O.H. - Houtem City

-:-

Voeg toe aan kalender
12 januari 2022 21:00
Kassei United - Atletico Macario

-:-

Voeg toe aan kalender
12 januari 2022 22:00
De Leste - Grimboys

-:-

Voeg toe aan kalender
13 januari 2022 22:00
Lokomotiv Centrum B - Ad Fundum

-:-

Voeg toe aan kalender
14 januari 2022 20:00
Pinanti - Lokomotiv Centrum A

-:-

Voeg toe aan kalender
14 januari 2022 21:00
Decathletico - KV Maria

-:-

Voeg toe aan kalender
14 januari 2022 22:00
Vlamingo's - Duvelshoek

-:-

Voeg toe aan kalender
18 januari 2022 21:00
Alexius - Lokomotiv Centrum A

-:-

Voeg toe aan kalender
19 januari 2022 21:00
Atletico Macario - Ronf

-:-

Voeg toe aan kalender
28 februari 2022 21:00
Ad Fundum - Houtem City

-:-

Voeg toe aan kalender
28 februari 2022 22:00
Viking United - Kassei United

-:-

Voeg toe aan kalender
1 maart 2022 21:00
Alexius - Decathletico

-:-

Voeg toe aan kalender
2 maart 2022 19:00
Zwanchester United - Atletico Macario

-:-

Voeg toe aan kalender
2 maart 2022 20:00
VH Sporthal - Ronf

-:-

Voeg toe aan kalender
2 maart 2022 22:00
De Leste - Vilvo Callboys

-:-

Voeg toe aan kalender
4 maart 2022 21:00
Grimboys - Futsal Springboks

-:-

Voeg toe aan kalender
4 maart 2022 22:00
Vlamingo's - Pinanti

-:-

Voeg toe aan kalender
10 maart 2022 22:00
Lokomotiv Centrum B - Houtem City

-:-

Voeg toe aan kalender
12 april 2022 21:00
Alexius - KV Maria

-:-

Voeg toe aan kalender