Wedstrijden per ploeg


Wedstrijd Uitslag
7 september 2022 19:00
Zwanchester United - Atletico Macario

1 - 1

Voeg toe aan kalender
19 september 2022 21:00
Ad Fundum - Katoen

9 - 2

Voeg toe aan kalender
20 september 2022 21:00
Alexius - Lokomotiv Centrum A

3 - 3

Voeg toe aan kalender
21 september 2022 19:00
Vilvo Callboys - Atletico Macario

2 - 7

Voeg toe aan kalender
22 september 2022 21:00
Futsal PMH - Zwanchester United

7 - 7

Voeg toe aan kalender
23 september 2022 21:00
Grimboys - KV Maria

9 - 1

Voeg toe aan kalender
23 september 2022 22:00
Vlamingo's - Decathletico

11 - 8

Voeg toe aan kalender
26 september 2022 21:00
KV Maria - Futsal PMH

0 - 4

Voeg toe aan kalender
28 september 2022 19:00
Zwanchester United - Grimboys

0 - 6

Voeg toe aan kalender
28 september 2022 21:00
Katoen - Vilvo Callboys

4 - 7

Voeg toe aan kalender
28 september 2022 22:00
Atletico Macario - Vlamingo's

2 - 11

Voeg toe aan kalender
29 september 2022 21:00
Lokomotiv Centrum A - Ad Fundum

5 - 7

Voeg toe aan kalender
30 september 2022 21:00
Decathletico - Alexius

8 - 10

Voeg toe aan kalender
3 oktober 2022 21:00
Ad Fundum - Atletico Macario

2 - 4

Voeg toe aan kalender
4 oktober 2022 21:00
Alexius - Zwanchester United

8 - 3

Voeg toe aan kalender
6 oktober 2022 21:00
Futsal PMH - Decathletico

5 - 0

Voeg toe aan kalender
7 oktober 2022 21:00
Grimboys - Lokomotiv Centrum A

2 - 1

Voeg toe aan kalender
7 oktober 2022 22:00
Vlamingo's - Katoen

5 - 4

Voeg toe aan kalender
11 oktober 2022 21:00
Alexius - Futsal PMH

11 - 4

Voeg toe aan kalender
12 oktober 2022 19:00
Zwanchester United - Vlamingo's

7 - 3

Voeg toe aan kalender
12 oktober 2022 21:00
Katoen - Grimboys

2 - 1

Voeg toe aan kalender
13 oktober 2022 21:00
Lokomotiv Centrum A - Vilvo Callboys

16 - 0

Voeg toe aan kalender
17 oktober 2022 21:00
KV Maria - Alexius

0 - 15

Voeg toe aan kalender
19 oktober 2022 19:00
Vilvo Callboys - Zwanchester United

5 - 7

Voeg toe aan kalender
19 oktober 2022 22:00
Atletico Macario - Lokomotiv Centrum A

7 - 4

Voeg toe aan kalender
20 oktober 2022 21:00
Futsal PMH - Katoen

8 - 4

Voeg toe aan kalender
21 oktober 2022 21:00
Grimboys - Decathletico

11 - 1

Voeg toe aan kalender
24 oktober 2022 21:00
Ad Fundum - Alexius

3 - 4

Voeg toe aan kalender
26 oktober 2022 21:00
Katoen - KV Maria

17 - 1

Voeg toe aan kalender
26 oktober 2022 22:00
Atletico Macario - Futsal PMH

3 - 5

Voeg toe aan kalender
27 oktober 2022 21:00
Lokomotiv Centrum A - Vlamingo's

5 - 3

Voeg toe aan kalender
28 oktober 2022 20:00
Decathletico - Vilvo Callboys

3 - 5

Voeg toe aan kalender
4 november 2022 21:00
Decathletico - Lokomotiv Centrum A

5 - 6

Voeg toe aan kalender
21 november 2022 21:00
KV Maria - Decathletico

2 - 11

Voeg toe aan kalender
22 november 2022 21:00
Alexius - Vlamingo's

1 - 3

Voeg toe aan kalender
23 november 2022 19:00
Zwanchester United - Ad Fundum

6 - 10

Voeg toe aan kalender
23 november 2022 21:00
Katoen - Atletico Macario

-:-

Voeg toe aan kalender
24 november 2022 21:00
Futsal PMH - Lokomotiv Centrum A

6 - 6

Voeg toe aan kalender
25 november 2022 21:00
Grimboys - Vilvo Callboys

-:-

Voeg toe aan kalender
28 november 2022 21:00
Ad Fundum - Grimboys

3 - 4

Voeg toe aan kalender
30 november 2022 19:00
Vilvo Callboys - Futsal PMH

0 - 2

Voeg toe aan kalender
30 november 2022 22:00
Atletico Macario - Alexius

3 - 1

Voeg toe aan kalender
1 december 2022 21:00
Lokomotiv Centrum A - Zwanchester United

-:-

Voeg toe aan kalender
2 december 2022 21:00
Decathletico - Katoen

-:-

Voeg toe aan kalender
2 december 2022 22:00
Vlamingo's - KV Maria

-:-

Voeg toe aan kalender
5 december 2022 21:00
KV Maria - Lokomotiv Centrum A

-:-

Voeg toe aan kalender
7 december 2022 19:00
Zwanchester United - Decathletico

-:-

Voeg toe aan kalender
7 december 2022 21:00
Katoen - Alexius

-:-

Voeg toe aan kalender
8 december 2022 21:00
Futsal PMH - Ad Fundum

-:-

Voeg toe aan kalender
9 december 2022 21:00
Grimboys - Atletico Macario

-:-

Voeg toe aan kalender
9 december 2022 22:00
Vlamingo's - Vilvo Callboys

-:-

Voeg toe aan kalender
12 december 2022 21:00
Ad Fundum - KV Maria

-:-

Voeg toe aan kalender
13 december 2022 21:00
Alexius - Grimboys

-:-

Voeg toe aan kalender
14 december 2022 22:00
Atletico Macario - Decathletico

-:-

Voeg toe aan kalender
15 december 2022 21:00
Lokomotiv Centrum A - Katoen

-:-

Voeg toe aan kalender
15 december 2022 22:00
Futsal PMH - Vlamingo's

-:-

Voeg toe aan kalender
11 januari 2023 19:00
Vilvo Callboys - Alexius

-:-

Voeg toe aan kalender
11 januari 2023 21:00
Katoen - Zwanchester United

-:-

Voeg toe aan kalender
13 januari 2023 22:00
Vlamingo's - Grimboys

-:-

Voeg toe aan kalender
16 januari 2023 21:00
Ad Fundum - Vilvo Callboys

-:-

Voeg toe aan kalender
18 januari 2023 19:00
Zwanchester United - KV Maria

-:-

Voeg toe aan kalender
20 januari 2023 21:00
Grimboys - Futsal PMH

-:-

Voeg toe aan kalender
23 januari 2023 21:00
KV Maria - Katoen

-:-

Voeg toe aan kalender
25 januari 2023 19:00
Vilvo Callboys - Decathletico

-:-

Voeg toe aan kalender
27 januari 2023 22:00
Vlamingo's - Futsal PMH

-:-

Voeg toe aan kalender
30 januari 2023 21:00
KV Maria - Grimboys

-:-

Voeg toe aan kalender
1 februari 2023 19:00
Zwanchester United - Futsal PMH

-:-

Voeg toe aan kalender
1 februari 2023 21:00
Katoen - Ad Fundum

-:-

Voeg toe aan kalender
1 februari 2023 22:00
Atletico Macario - Vilvo Callboys

-:-

Voeg toe aan kalender
2 februari 2023 21:00
Lokomotiv Centrum A - Alexius

-:-

Voeg toe aan kalender
3 februari 2023 21:00
Decathletico - Vlamingo's

-:-

Voeg toe aan kalender
6 februari 2023 21:00
Ad Fundum - Lokomotiv Centrum A

-:-

Voeg toe aan kalender
7 februari 2023 21:00
Alexius - Decathletico

-:-

Voeg toe aan kalender
8 februari 2023 19:00
Vilvo Callboys - Katoen

-:-

Voeg toe aan kalender
9 februari 2023 21:00
Futsal PMH - KV Maria

-:-

Voeg toe aan kalender
10 februari 2023 21:00
Grimboys - Zwanchester United

-:-

Voeg toe aan kalender
10 februari 2023 22:00
Vlamingo's - Atletico Macario

-:-

Voeg toe aan kalender
13 februari 2023 21:00
KV Maria - Vilvo Callboys

-:-

Voeg toe aan kalender
15 februari 2023 19:00
Zwanchester United - Alexius

-:-

Voeg toe aan kalender
15 februari 2023 21:00
Katoen - Vlamingo's

-:-

Voeg toe aan kalender
15 februari 2023 22:00
Atletico Macario - Ad Fundum

-:-

Voeg toe aan kalender
16 februari 2023 21:00
Lokomotiv Centrum A - Grimboys

-:-

Voeg toe aan kalender
17 februari 2023 21:00
Decathletico - Futsal PMH

-:-

Voeg toe aan kalender
20 februari 2023 21:00
Ad Fundum - Decathletico

-:-

Voeg toe aan kalender
22 februari 2023 19:00
Vilvo Callboys - Lokomotiv Centrum A

-:-

Voeg toe aan kalender
22 februari 2023 22:00
Atletico Macario - KV Maria

-:-

Voeg toe aan kalender
23 februari 2023 21:00
Futsal PMH - Alexius

-:-

Voeg toe aan kalender
24 februari 2023 21:00
Grimboys - Katoen

-:-

Voeg toe aan kalender
24 februari 2023 22:00
Vlamingo's - Zwanchester United

-:-

Voeg toe aan kalender
27 februari 2023 21:00
Ad Fundum - Vlamingo's

-:-

Voeg toe aan kalender
28 februari 2023 21:00
Alexius - KV Maria

-:-

Voeg toe aan kalender
1 maart 2023 19:00
Zwanchester United - Vilvo Callboys

-:-

Voeg toe aan kalender
1 maart 2023 21:00
Katoen - Futsal PMH

-:-

Voeg toe aan kalender
2 maart 2023 21:00
Lokomotiv Centrum A - Atletico Macario

-:-

Voeg toe aan kalender
3 maart 2023 21:00
Decathletico - Grimboys

-:-

Voeg toe aan kalender
7 maart 2023 21:00
Alexius - Ad Fundum

-:-

Voeg toe aan kalender
8 maart 2023 19:00
Vilvo Callboys - Grimboys

-:-

Voeg toe aan kalender
9 maart 2023 21:00
Futsal PMH - Atletico Macario

-:-

Voeg toe aan kalender
10 maart 2023 21:00
Decathletico - Zwanchester United

-:-

Voeg toe aan kalender
10 maart 2023 22:00
Vlamingo's - Lokomotiv Centrum A

-:-

Voeg toe aan kalender
20 maart 2023 21:00
KV Maria - Vlamingo's

-:-

Voeg toe aan kalender
21 maart 2023 21:00
Alexius - Vilvo Callboys

-:-

Voeg toe aan kalender
22 maart 2023 22:00
Atletico Macario - Zwanchester United

-:-

Voeg toe aan kalender
23 maart 2023 21:00
Lokomotiv Centrum A - Futsal PMH

-:-

Voeg toe aan kalender
24 maart 2023 21:00
Grimboys - Ad Fundum

-:-

Voeg toe aan kalender
27 maart 2023 21:00
KV Maria - Ad Fundum

-:-

Voeg toe aan kalender
28 maart 2023 21:00
Alexius - Atletico Macario

-:-

Voeg toe aan kalender
29 maart 2023 19:00
Zwanchester United - Katoen

-:-

Voeg toe aan kalender
30 maart 2023 21:00
Futsal PMH - Vilvo Callboys

-:-

Voeg toe aan kalender
31 maart 2023 21:00
Grimboys - Vlamingo's

-:-

Voeg toe aan kalender
3 april 2023 21:00
Ad Fundum - Zwanchester United

-:-

Voeg toe aan kalender
5 april 2023 19:00
Vilvo Callboys - Vlamingo's

-:-

Voeg toe aan kalender
5 april 2023 21:00
Katoen - Decathletico

-:-

Voeg toe aan kalender
5 april 2023 22:00
Atletico Macario - Grimboys

-:-

Voeg toe aan kalender
6 april 2023 21:00
Lokomotiv Centrum A - KV Maria

-:-

Voeg toe aan kalender
11 april 2023 21:00
Alexius - Katoen

-:-

Voeg toe aan kalender
12 april 2023 19:00
Zwanchester United - Lokomotiv Centrum A

-:-

Voeg toe aan kalender
13 april 2023 21:00
Futsal PMH - Grimboys

-:-

Voeg toe aan kalender
14 april 2023 21:00
Decathletico - Atletico Macario

-:-

Voeg toe aan kalender
17 april 2023 21:00
Ad Fundum - Futsal PMH

-:-

Voeg toe aan kalender
19 april 2023 22:00
Atletico Macario - Katoen

-:-

Voeg toe aan kalender
20 april 2023 21:00
Lokomotiv Centrum A - Decathletico

-:-

Voeg toe aan kalender
21 april 2023 21:00
Grimboys - Alexius

-:-

Voeg toe aan kalender
24 april 2023 21:00
KV Maria - Zwanchester United

-:-

Voeg toe aan kalender
26 april 2023 19:00
Vilvo Callboys - Ad Fundum

-:-

Voeg toe aan kalender
26 april 2023 21:00
Katoen - Lokomotiv Centrum A

-:-

Voeg toe aan kalender
28 april 2023 22:00
Vlamingo's - Alexius

-:-

Voeg toe aan kalender
5 mei 2023 21:00
Decathletico - KV Maria

-:-

Voeg toe aan kalender