Wedstrijden beker

Wedstrijd Uitslag
5 september 2022 20:00
Duvelshoek - Vilvo Callboys

15 - 3

Voeg toe aan kalender
5 september 2022 21:00
Ad Fundum - Viking United

5 - 7

Voeg toe aan kalender
6 september 2022 21:00
Alexius - Pinanti

10 - 3

Voeg toe aan kalender
7 september 2022 20:00
VH Sporthal - Lokomotiv Centrum B

17 - 5

Voeg toe aan kalender
7 september 2022 21:00
Kassei United - Grimboys

12 - 3

Voeg toe aan kalender
7 september 2022 22:00
De Leste - Lokomotiv Centrum A

2 - 2

Voeg toe aan kalender
8 september 2022 21:00
Futsal PMH - KV Maria

13 - 3

Voeg toe aan kalender
9 september 2022 20:00
Houtem City - Katoen

10 - 2

Voeg toe aan kalender
9 september 2022 21:00
Decathletico - Ronf

1 - 9

Voeg toe aan kalender
9 september 2022 22:00
Vlamingo's - Team N.O.H.

0 - 14

Voeg toe aan kalender
12 september 2022 21:00
KV Maria - Alexius

3 - 24

Voeg toe aan kalender
12 september 2022 22:00
Viking United - Decathletico

15 - 6

Voeg toe aan kalender
13 september 2022 21:00
Ronf - Futsal PMH

13 - 3

Voeg toe aan kalender
14 september 2022 19:00
Zwanchester United - Vlamingo's

5 - 5

Voeg toe aan kalender
14 september 2022 20:00
Team N.O.H. - Duvelshoek

6 - 7

Voeg toe aan kalender
14 september 2022 21:00
Katoen - Kassei United

7 - 14

Voeg toe aan kalender
14 september 2022 22:00
Atletico Macario - VH Sporthal

1 - 15

Voeg toe aan kalender
15 september 2022 21:00
Lokomotiv Centrum A - Vilvo Callboys

8 - 2

Voeg toe aan kalender
15 september 2022 22:00
Lokomotiv Centrum B - Houtem City

2 - 12

Voeg toe aan kalender
16 september 2022 20:00
Pinanti - Ad Fundum

5 - 8

Voeg toe aan kalender
26 oktober 2022 19:00
Zwanchester United - Duvelshoek

3 - 14

Voeg toe aan kalender
28 oktober 2022 21:00
Grimboys - Houtem City

2 - 8

Voeg toe aan kalender
3 november 2022 21:00
Futsal PMH - Ad Fundum

6 - 10

Voeg toe aan kalender
4 november 2022 22:00
Vlamingo's - De Leste

6 - 4

Voeg toe aan kalender
7 november 2022 21:00
Ad Fundum - Alexius

0 - 5

Voeg toe aan kalender
7 november 2022 22:00
KV Maria - Pinanti

4 - 19

Voeg toe aan kalender
9 november 2022 20:00
VH Sporthal - Grimboys

10 - 1

Voeg toe aan kalender
9 november 2022 21:00
Katoen - Lokomotiv Centrum B

9 - 10

Voeg toe aan kalender
10 november 2022 21:00
Lokomotiv Centrum A - Vlamingo's

4 - 3

Voeg toe aan kalender
14 november 2022 20:00
Duvelshoek - Lokomotiv Centrum A

6 - 4

Voeg toe aan kalender
14 november 2022 21:00
KV Maria - Viking United

0 - 21

Voeg toe aan kalender
15 november 2022 21:00
Alexius - Futsal PMH

5 - 3

Voeg toe aan kalender
16 november 2022 19:00
Vilvo Callboys - Zwanchester United

4 - 13

Voeg toe aan kalender
16 november 2022 20:00
Team N.O.H. - De Leste

1 - 4

Voeg toe aan kalender
16 november 2022 21:00
Katoen - VH Sporthal

3 - 9

Voeg toe aan kalender
16 november 2022 22:00
Atletico Macario - Grimboys

1 - 1

Voeg toe aan kalender
17 november 2022 21:00
Lokomotiv Centrum B - Kassei United

-:-

Voeg toe aan kalender
18 november 2022 21:00
Decathletico - Ad Fundum

6 - 16

Voeg toe aan kalender
12 december 2022 22:00
Viking United - Ronf

-:-

Voeg toe aan kalender
14 december 2022 19:00
Zwanchester United - Team N.O.H.

-:-

Voeg toe aan kalender
14 december 2022 20:00
Vilvo Callboys - De Leste

-:-

Voeg toe aan kalender
19 december 2022 20:00
Duvelshoek - Vlamingo's

-:-

Voeg toe aan kalender
19 december 2022 21:00
KV Maria - Decathletico

-:-

Voeg toe aan kalender
19 december 2022 22:00
Viking United - Alexius

-:-

Voeg toe aan kalender
20 december 2022 21:00
Ronf - Ad Fundum

-:-

Voeg toe aan kalender
21 december 2022 19:00
Vilvo Callboys - Team N.O.H.

-:-

Voeg toe aan kalender
21 december 2022 20:00
VH Sporthal - Houtem City

-:-

Voeg toe aan kalender
21 december 2022 21:00
Kassei United - Atletico Macario

-:-

Voeg toe aan kalender
22 december 2022 21:00
Lokomotiv Centrum A - Zwanchester United

-:-

Voeg toe aan kalender
23 december 2022 20:00
Pinanti - Futsal PMH

-:-

Voeg toe aan kalender
23 december 2022 21:00
Grimboys - Lokomotiv Centrum B

-:-

Voeg toe aan kalender
10 januari 2023 21:00
Ronf - KV Maria

-:-

Voeg toe aan kalender
11 januari 2023 22:00
De Leste - Duvelshoek

-:-

Voeg toe aan kalender
12 januari 2023 21:00
Futsal PMH - Viking United

-:-

Voeg toe aan kalender
12 januari 2023 22:00
Lokomotiv Centrum B - Atletico Macario

-:-

Voeg toe aan kalender
13 januari 2023 20:00
Houtem City - Kassei United

-:-

Voeg toe aan kalender
13 januari 2023 21:00
Decathletico - Pinanti

-:-

Voeg toe aan kalender
16 januari 2023 22:00
Viking United - Pinanti

-:-

Voeg toe aan kalender
17 januari 2023 21:00
Alexius - Decathletico

-:-

Voeg toe aan kalender
18 januari 2023 22:00
Atletico Macario - Katoen

-:-

Voeg toe aan kalender
13 maart 2023 21:00
Ad Fundum - KV Maria

-:-

Voeg toe aan kalender
14 maart 2023 21:00
Ronf - Alexius

-:-

Voeg toe aan kalender
15 maart 2023 20:00
Team N.O.H. - Lokomotiv Centrum A

-:-

Voeg toe aan kalender
15 maart 2023 21:00
Kassei United - VH Sporthal

-:-

Voeg toe aan kalender
15 maart 2023 22:00
De Leste - Zwanchester United

-:-

Voeg toe aan kalender
16 maart 2023 21:00
Futsal PMH - Decathletico

-:-

Voeg toe aan kalender
17 maart 2023 20:00
Houtem City - Atletico Macario

-:-

Voeg toe aan kalender
17 maart 2023 21:00
Grimboys - Katoen

-:-

Voeg toe aan kalender
17 maart 2023 22:00
Vlamingo's - Vilvo Callboys

-:-

Voeg toe aan kalender